Německý malíř 1. čtvrtiny 19. století
Portrét muže, signováno vpravo dole nečitelně Wagner de Dresden (?), pastel/papír, 48 x 39 cm, lehce poškozeno, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |